Wits Proje İnteraktif Hizmetler

Hakkımızda

Wits, bağımsız bir interaktif tasarım birimidir.

Biz tasarımcılar, üreticiler, geliştiriciler, büyük fikirleri akıllı, ilgi çekici ve yenilikçi bir kullanıcı deneyimine çevirmek için tutkuyu paylaşanlarız. Bizler, Web tasarım, Kurumsal kimlik, HD video, interaktif sunumlar, içerik yönetimi araçları ve hemen her şeyi oluştururken dijital teknoloji’nin avantajlarından yararlanırız.

Proje ekibimiz her zaman benzersiz fonksiyonel tasarlanmış bir ürün yaratmak için planlama, beyin fırtınası ve deneyimlemeler yapar.

Ekibimiz zarif , kullanıcı arayüzleri ve izleyicilerin akıllı, baştan çıkarıcı ve benzersiz bulduğu tasarımlar oluşturur. Çalışmalarımız en güncel yazılım dillerini içerir.

Ama belki de daha önemlisi, en eski ve doğru tüm sanatsal araçları içerir; kalem, kağıt ve bir avuç yaratıcı düşünce ile sanatsal ruhumuz. Herhangi bir sanat formu gibi, etkileşimli tasarım da hayal gücü, tat ve ilham gerektirir. Müşterilerimizle, malzeme tedariği ve mevcut bir marka kimliği unsurları olarak video, illüstrasyon ve grafik tasarım ile kendi varlıklarını oluşturmaları için çalışmaktayız.

Müşterişerimizle olan çalışmalarımıza bakarsanız, birkaç kelime tekrar tekrar gelip durur : Şık, Şaşırtıcı. Akıllı. Sezgisel. Hiçbir kazanın olmadığı.

Teklif Alın