Web Tasarımı

Kazanan bir stratejinin kuralı, sıkı çalışma ve bu çalışmayı sıkı bir şekilde devam ettirmektir

PROFESYONEL WEB TASARIM
YOLCULUĞU

 

TASARIMA ve KURGUYA BAĞLI ARAYÜZ ANALİZİ

Tasarımdan ve tasarımı üretirken kullandığımızkurgudan detayları alarak kullanıcı etkileşimine dönüştürme aşamasında kullanacağımız teknolojileri seçiyoruz ve kısa bir araştırma ile web tasarım ve geliştirme sürecine başlıyoruz.

 

TASARIM & TEST ve DENEYİM GELİŞTİRME SÜRECİ

Tasarımınızı tüm detaylarını planlayarak size sunulduktan sonra projenizi mobil öncelikliolarak birçok ekran çözünürlüğünde test ediyoruz ve çoklu ekran uyumluluğuna göre geliştiriyoruz. Projenizi gerçek bir kullanıcınız gibi deneyerek yorumlar yapıyoruz ve bu yorumlar iledaha iyi yapabileceğimiz bölümleri belirleyip yeniden düzenliyoruz. Arayüz geliştirme süreci biten projenizi arkayüz geliştirmesi için yazılım birimimize gönderiyoruz.

 

ENTEGRASYON ANALİZİ

Web tasarım anlayışımızla beraber yıllardır geliştirmeye devam ettiğimiz içerik yönetim sistemimiz ile projenizin entegrasyonu için gereken incelemeleri yapıyoruz ve modüler yapı ayarlamalarını tamamlayarak yönetim panelinizi hazırlıyoruz.

Güvenlik, performans ve optimizasyon maddelerini göz önüne alarak entegrasyonu tamamlıyoruz. Bu işlem sonucunda projeniz bir yönetim paneli ile yönetilebilir ve kullanıcılarınız tarafından kullanılabilir hale geliyor.

 

İÇERİK GİRİŞLERİ ve UFAK DOKUNUŞLAR

Siz yayın öncesi içerik girişlerine devam ederken biz bu esnada sitenizi test edip notlar tutuyoruz ve karşılaştığımız bazı sorunlar için ufak dokunuşlar yapıyoruz. İçerikler tamamlanınca bizim de düzeltmelerimiz tamamsa yayına alıyoruz.

 

DESTEK SAĞLAMA

Talepleriniz ya da sonradan oluşan ihtiyaçlarınıza yönelik ekgeliştirmeler ile projenizi daha iyiye taşımaya devam ediyoruz. Projeniz bir canlı gibi yayın sürecine devam edeceğinden ötürü modernizasyon, test ve kontrollere devam ediyoruz.

 

Teklif Alın